Jak działamy

Współpraca z nami jest klarowna

Chcesz uzyskać kredyt na zakup wymarzonego domu lub mieszkania. Planujesz sfinansować swoje potrzeby kredytem zabezpieczonym hipoteką. Uzyskanie informacji na temat dostępnych kredytów i przeanalizowanie tych ofert zajmie Ci dużo czasu i nie jest to łatwe. Zastanawiasz się z jakim Bankiem będzie bezpiecznie związać się na następne kilkanaście lat?

Jaki Bank zaproponuje najkorzystniejsze warunki finansowania najważniejszej w życiu inwestycji? Jednocześnie chcesz zaoszczędzić czas i mieć pewność, że kredyt który będziesz spłacać jest optymalny dla Ciebie. Najlepszym rozwiązaniem jest umówienie się z naszym Nieależnym Ekspertem Finansowym w Warszawie.

Etap I i II

Ekspert Kredytowy przedstawi Ci wszystkie plusy i minusy ofert kredytowych, oceni Twoją zdolność kredytową i możliwą do uzyskania kwotę kredytu. Wspólnie ustalicie jakie dokumenty są potrzebne do złożenia wniosku kredytowego. Takie spotkanie może odbyć się w biurze Spektrum lub innym miejscu i czasie np. w biurze dewelopera czy agencji nieruchomości.

Na podstawie zgromadzonych dokumentów możesz z doradcą Spektrum wypełnić wniosek kredytowy. Kompletny wniosek jest przekazywany do centrum analiz kredytowych Banku. Tam dokonywana jest analiza ekonomiczna, techniczna i prawna Twojego wniosku. Nasz doradca kredytowy zapewni Ci uzyskanie decyzji w optymalnie krótkim czasie.

Etap III i IV

Ekspert Finansowy poinformuje Cię o decyzji banku i ustalicie datę spotkania na którym podpiszecie umowę kredytową. Doradca wyjaśni Ci treść umowy kredytowej, pomoże przy ustanawianiu zabezpieczeń.

Po spełnieniu warunków do wypłaty kredytu, Bank wypłaca kredyt zgodnie z zapisami w umowie. Wypłata może być jednorazowa lub w transzach. Jest to tylko uzależnione od celu kredytu twojej pisemnej dyspozycji.